CATERING

Dzięki nam odchudzanie w Łodzi lub Warszawie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek – wszystko dzięki wprowadzeniu do oferty unikalnego w skali kraju cateringu dietetycznego Sous Vide.

CATERING SUIS VIDE

Chcesz otrzymać zdrowe, niepozbawione wszystkich niezbędnych składników odżywczych dania prosto do domu? Skontaktuj się z nami!

 

Możesz przebierać w ofercie zestawów standardowych, bezglutenowych, wegańskich, bezrybnych czy sportowych. A jeśli nie jesteś do końca przekonany – zamówi 5-dniowy zestaw próbny.

Na czym polega kuchnia według Sous Vide? Opiera się na metodzie gotowania w próżni, która sprzyja przyrządzaniu posiłków bez utraty witamin i mikroelementów, często wytrącanych w procesie standardowych metod gotowania. Dodatkowo dania gotowane w próżni zachowują swój intensywny smak i zapach (między innymi dzięki zatrzymaniu naturalnych soków), bez konieczności dodawania wielu ziół czy przypraw. Zaś mięsa poddane obróbce Sous Vide są soczyste, a ich struktura jest nienaruszona. Zdrowo, pełnowartościowo, wyraziście i naturalnie – spróbuj sam!

ZESTAWY

Wiemy, że każdy przypadek jest indywidualny i każdy z Was ma inne potrzeby. Jedne wynikają ze stanu zdrowia, inne z przekonań i nawyków żywieniowych. Dlatego stworzyliśmy specjalne zestawy, spośród których możecie wybrać ten, który najbardziej Wam odpowiada. Wszystkie zostały przygotowane na bazie gotowania w próżni – są bardzo zdrowe, smaczne i pełnowartościowe (posiadają odpowiednią ilość witamin składników odżywczych).

Standard


To dieta ogólna, dedykowana wszystkim, którzy chcieliby odżywiać się zdrowo, naturalnie lub chcą zrzucić zbędne kilogramy. Dostępna w wersji 3 lub 5-posiłkowej, jest bardzo zróżnicowana i uwzględnia bardzo szeroki wachlarz składników. Znajdują się w niej pyszne sałatki owocowe i warzywne, desery, koktajle, nie brakuje również potraw z wysokojakościowego mięsa białego i czerwonego. W swojej ofercie posiadamy różne progi kaloryczne dań, dostosowane do indywidualnych potrzeb i założonego celu (odchudzanie, zdrowe żywienie, nabranie masy) - od 1000 kcal do aż 4000 kcal.

Gluten free


To specjalna dieta, która bazuje na produktach nieposiadających glutenu w stanie naturalnym lub specjalistycznych wyrobach, przygotowywanych przez wykwalifikowanych kucharzy (np. pieczywo czy makarony bezglutenowe). To dieta przeznaczona głównie dla osób nietolerujących glutenu, ale nie tylko – może również stanowić świetną alternatywę dla diety standardowej. Przy okazji obalamy mit, który mówi, że menu bezglutenowe jest monotonne i mało smaczne – nasze doświadczenie pozwala nam przygotowywać bardzo różnorodne potrawy, dzięki którym nawet nie poczujesz, że jesteś na tak specyficznej diecie.

Vege


W swojej ofercie posiadamy również specjalną, wegetariańską dietę pudełkową. Dostępna jest w dwóch wersjach – 3 lub 5 posiłków dziennie. Dzięki nam możesz cieszyć się z dobrodziejstw kuchni z całego świata – dostępność zawsze świeżych owoców i warzyw oraz najlepszych kasz pozwala nam stworzyć wyjątkowe kompozycje smakowe. Kaloryczność dań dobierana jest indywidualnie.

Sport


Wśród osób aktywnych i sportowców, a zwłaszcza tych, którzy pragną w sposób szybki nabrać masy mięśniowej, panuje przekonanie, że główną podstawą diety powinien być ryż i kurczak. Dieta sportowa wcale nie musi być tak monotonna! W naszym menu znajduje się o wiele więcej składników, które wspomagają pracę i odbudowę mięśni, a także dopasowane są do zapotrzebowania energetycznego. Kochasz sport i zdrowe odżywianie? Wybierz naszą bogatą w białko dietę sportową, przygotowywaną w naturalny i zdrowy sposób.

No fish


Ryba jest istotnym składnikiem naszej diety standardowej. Ale jeśli nie lubisz ryb – nie ma problemu, specjalnie dla Ciebie zastąpimy ją innym, równie bogatym w wartości odżywcze elementem diety. Nasze doświadczone dietetyczki mają przygotowane autorskie menu, które wyklucza udział owoców morza i wszelkich ryb, a jednocześnie pozostaje doskonale zbilansowanym, zdrowym i urozmaiconym sposobem na codzienne odżywianie.

Zestaw próbny


Nikt nie lubi kupować przysłowiowego „kota w worku”. Dlatego w swojej ofercie mamy również specjalny, testowy zestaw próbny, który będzie do Ciebie dostarczany przez 5 dni. W tym czasie będziesz mógł zadecydować czy nasze gotowane próżniowo dania zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe i smakowe. Będziesz mógł również wstępnie ocenić ich skuteczność i wpływ na organizm. Pamiętaj – gwarantujemy, że przy spożywaniu regularnych posiłków (w odstępach około 3-godzinnych) w odpowiednich porcjach i piciu 1,5 litra wody dziennie, zrzucisz zbędne kilogramy. A jeśli dorzucisz do tego aktywność fizyczną, efekt będziesz widoczny jeszcze szybciej. A o jakości naszych usług niech świadczy fakt, że aż 90% osób, które wypróbowało nasz zestaw próbny, pozostawało z nami na dłużej!

Skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiedniej diety!

Nie jesteś pewien, który rodzaj diety będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z naszym dietetykiem i skorzystaj z jego doświadczenia.

 


On pomoże Ci ustalić odpowiednie menu, które będziesz mógł wypróbować przez 5 dni, zanim zdecydujesz się na dłuższą współpracę z nami.


 

Cennik

ŁÓDŹ - ŚRÓDMIEŚCIE

Al. Kościuszki 59/61 lok. 110
Łódź
Zapisy:   +48 602 425 721

Poradnia dietetyczna Łódź - Centrum Dietetyki Żyj Zdrowo

WARSZAWA - OCHOTA

ul. Grójecka 112 lok. 48
02-654 Warszawa
Tel.: +22 247 80 30
Zapisy: +48 602 425 721

Poradnia dietetyczna Łódź - Centrum Dietetyki Żyj Zdrowo

WARSZAWA- CENTRUM

ul. Twarda 1
Warszawa
Tel.: +22 347 80 30
Zapisy: +48 602 425 721

Poradnia dietetyczna Łódź - Centrum Dietetyki Żyj Zdrowo